SINCE 1961
Regina’s has been preparing traditional Jewish cuisine just like Bubbie made.

- Full Menu 42 products
- Salads 6 products
- Appetizers 7 products
- Entrees 8 products
- Gefilte Fish 4 products
-
Barley Mushroom Soup (1L)
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Brisket (lb)
- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Brisket (lb)
- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Knish (Round)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Kreplach (12)
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beet Horseradish (250ml)
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 42 products on Full Menu collection
-
Cucumber Salad (1lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Egg Salad (lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cream Cheese (lb)
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beet Salad (lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Tuna Salad (lb)
- Regular price
- $23.50
- Regular price
-
- Sale price
- $23.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.50
- Regular price
-
- Sale price
- $23.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Coleslaw (1lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Mini Potato Latke
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Vegetable Latke
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Chopped Liver (1lb)
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Old Dill Pickles (1L)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Potato Latke
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Tuna Salad (lb)
- Regular price
- $23.50
- Regular price
-
- Sale price
- $23.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.50
- Regular price
-
- Sale price
- $23.50
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 7 products on Appetizers collection
-
Filet of Sole
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Cutlets (lbs)
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Brisket (lb)
- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Meatballs (lbs)
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Fingers (lbs)
- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cabbage Roll (2-Pack)
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 8 products on Entrees collection
-
Gefilte Fish Sweet (pc)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gefilte Fish Salt & Pepper (pc)..
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beet Horseradish (250ml)
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
White Horseradish
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out