Full Menu
-
Barley Mushroom Soup (1L)
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Brisket (lb)
- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Brisket (lb)
- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $33.00
- Regular price
-
- Sale price
- $33.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Knish (Round)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beef Kreplach (12)
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beet Horseradish (250ml)
- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beet Salad (lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cabbage Roll (2-Pack)
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cabbage Soup (1L)
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Challah Sliced
- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.50
- Regular price
-
- Sale price
- $7.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Cutlets (lbs)
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Fingers (lbs)
- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
- Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Kreplach (12-Pack)
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Meatballs (lbs)
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Noodle Soup (1L)
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chicken Soup (1L)..
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Buffalo
- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.50
- Regular price
-
- Sale price
- $5.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Chopped Liver (1lb)
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Coleslaw (1lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cream Cheese (lb)
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cucumber Salad (1lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Egg Noodles
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Egg Salad (lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Farfel (lb)
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Filet of Sole
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gefilte Fish Salt & Pepper (pc)..
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gefilte Fish Sweet (pc)
- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $7.00
- Regular price
-
- Sale price
- $7.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gryfe Bagel -Plain
- Regular price
- $1.40
- Regular price
-
- Sale price
- $1.40
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1.40
- Regular price
-
- Sale price
- $1.40
- Unit price
- per
Sold Out -
Gryfe Bagel -Poppy Seed
- Regular price
- $1.40
- Regular price
-
- Sale price
- $1.40
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1.40
- Regular price
-
- Sale price
- $1.40
- Unit price
- per
Sold Out -
Gryfe Bagel -Sesame
- Regular price
- $1.40
- Regular price
-
- Sale price
- $1.40
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $1.40
- Regular price
-
- Sale price
- $1.40
- Unit price
- per
Sold Out -
Gryfe Pizza Bagel (6-Pack)
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gryfe's Whole Wheat Bagel
- Regular price
- $0.95
- Regular price
-
- Sale price
- $0.95
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $0.95
- Regular price
-
- Sale price
- $0.95
- Unit price
- per
Sold Out -
Kasha & Bows (lbs)..
- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $9.00
- Regular price
-
- Sale price
- $9.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Matzo Balls (6 Pack)
- Regular price
- $12.50
- Regular price
-
- Sale price
- $12.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.50
- Regular price
-
- Sale price
- $12.50
- Unit price
- per
Sold Out -
Mini Potato Latke
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Mohn Cookies with Sugar
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out